Junioren - Olmen U10 B

Teamleden

Spelers
Niel CLEE        
Cisse NOELS        
Fabian THYS        
Jarne TORRE Y GARCIA        
Kobe VAN DE VEN        
Daan VANMECHELEN        
Kobe VOET        
 
Overige teamleden
Koen Van de Ven Afgevaardigde
Davy CLEE Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-04-2018 11:30 Olmen U10 B KFC Exc. Vorst
C 21-04-2018 12:00 K. Retie SK R Olmen U10 B
C 14-04-2018 11:30 Olmen U10 B FC Netezonen A
C 07-04-2018 11:30 Olmen U10 B FC Punt-Larum
C 24-03-2018 11:00 K. Berg en Dal VV Olmen U10 B
C 17-03-2018 afgelast Olmen U10 B VV Laakdal
C 10-03-2018 14:30 K. SAV St. Dimpna R Olmen U10 B
C 03-03-2018 afgelast KFC Exc. Vorst Olmen U10 B
C 24-02-2018 11:30 Olmen U10 B K. Retie SK R
C 24-02-2018 11:30 Olmen U10 B K. Retie SK C
C 17-02-2018 09:30 FC Netezonen A Olmen U10 B 3-6
C 03-02-2018 afgelast FC Punt-Larum Olmen U10 B
C 27-01-2018 11:30 Olmen U10 B K. Berg en Dal VV
C 20-01-2018 14:25 VV Laakdal Olmen U10 B
C 13-01-2018 11:30 Olmen U10 B K. SAV St. Dimpna R
C 09-12-2017 09:30 VC Moldavo A Olmen U10 B
C 02-12-2017 10:00 Olmen U10 B KFC Ezaart Sp. A
C 25-11-2017 11:30 Olmen U10 B VV Laakdal A
B 22-11-2017 18:00 LAVA BEKER Olmen U10 B
C 18-11-2017 10:00 Olmen U10 B KFC Tongerlo B
C 11-11-2017 09:30 FC Wezel Sport B Olmen U10 B
C 04-11-2017 10:00 Olmen U10 B K. Berg en Dal VV A
C 21-10-2017 afgelast Verbr. Balen A Olmen U10 B 10-13
C 14-10-2017 10:00 Olmen U10 B VC Moldavo A
C 07-10-2017 10:00 KFC Ezaart Sp. A Olmen U10 B
C 30-09-2017 12:30 VV Laakdal A Olmen U10 B
C 23-09-2017 11:30 KFC Tongerlo B Olmen U10 B
C 16-09-2017 10:00 Olmen U10 B FC Wezel Sport B 3-9
C 09-09-2017 10:00 K. Berg en Dal VV A Olmen U10 B 5-24
C 02-09-2017 afgelast Olmen U10 B Verbr. Balen A

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-09-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 18-09-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 25-09-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 02-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 09-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 16-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 23-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 30-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 06-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 13-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 20-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 27-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 04-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 11-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 18-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 25-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 01-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 08-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 15-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 22-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 29-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 05-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 12-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 19-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 26-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 05-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 12-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 19-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 26-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 02-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 09-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 16-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 23-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 30-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 07-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 14-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 21-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
ma 28-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 3 Thuisploeg 1 Team training Olmen U10 B
woensdag 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 13-09-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 20-09-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 27-09-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 04-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 11-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 18-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 25-10-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 01-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 08-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 15-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 22-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 29-11-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 06-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 13-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 20-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 27-12-17 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 03-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 10-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 17-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 24-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 31-01-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 07-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 14-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 21-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 28-02-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 07-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 14-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 21-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 28-03-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 04-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 11-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 18-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 25-04-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 02-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 09-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 16-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 23-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B
wo 30-05-18 18:00 - 19:30 D Veld - 2 Thuisploeg 2 Team training Olmen U10 B

Berichten



Terug naar boven