BOVENBOUW Coördinator Pipo Mahassine - Olmen U17

Teamleden

Spelers
Ferre MELIS Keeper      
Rune BOGAERTS        
Rune DANCKERS        
Niels DE WOLF        
Thijs DEMEULEMEESTER        
Thibaut JACOBS        
Iddrisu JOROEMA        
Brent KEMPS        
Gijs KENIS        
Felix LIEVENS        
Nick MAES        
Soufien MEHDAOUI        
Owen RODDER        
Jente STAPPERS        
jorre STAPPERS        
Seppe THEUNKENS        
Louis VAN DE REYD        
Luca VAN DE VIN        
Sean VAN ROY        
Vincent VANDERBIESEN        
 
Overige teamleden
Gert BOGAERTS Afgevaardigde
Davy VAN DE REYD Afgevaardigde
Rene VAN DE VIN Afgevaardigde
Kristof BIJLEMANS Trainer
Rob Luyts Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 25-01-2020 11:30 KFC Exc. Vorst Olmen U17 10:30
C 01-02-2020 13:00 Olmen U17 KSK Kasterlee B 12:00
C 08-02-2020 13:00 Olmen U17 K. Blauwv. Oevel 12:00
C 15-02-2020 13:00 KFC Tongerlo A Olmen U17 12:00
C 28-02-2020 20:15 KVC Westerlo B Olmen U17 18:50
C 07-03-2020 13:00 Olmen U17 KSK Oosthoven A 12:00
C 14-03-2020 12:45 KFC Dessel Sp. B Olmen U17 11:20
C 21-03-2020 13:00 Olmen U17 KFC Exc. Vorst 12:00
C 28-03-2020 15:00 KSK Kasterlee B Olmen U17 14:00
C 04-04-2020 11:00 K. Blauwv. Oevel Olmen U17 10:00
C 18-04-2020 13:00 Olmen U17 KFC Tongerlo A 12:00
C 25-04-2020 13:00 Olmen U17 KVC Westerlo B 12:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-01-2020 13:00 Olmen U17 KFC Dessel Sp. B 0-4
C 11-01-2020 09:30 KSK Oosthoven A Olmen U17 3-0
C 30-11-2019 14:15 KVC Houtvenne B Olmen U17 1-1
C 23-11-2019 13:00 Olmen U17 KFC Heultje A 4-0
C 16-11-2019 13:00 KFC Mol A Olmen U17 3-2
C 09-11-2019 13:00 Olmen U17 B.S.K. Retie B 8-0
C 02-11-2019 11:00 K. Blauwv. Oevel Olmen U17 1-2
C 26-10-2019 15:00 KFC De Kempen TL B Olmen U17 2-1
C 19-10-2019 13:00 Olmen U17 FC Netezonen 6-0
C 12-10-2019 13:00 Olmen U17 KVC Houtvenne B 1-1
C 05-10-2019 09:30 KFC Heultje A Olmen U17 2-1
C 28-09-2019 13:00 Olmen U17 KFC Mol A 1-2
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie B Olmen U17 1-9
C 14-09-2019 13:00 Olmen U17 K. Blauwv. Oevel 2-4
C 07-09-2019 13:00 Olmen U17 KFC De Kempen TL B 6-1
C 31-08-2019 10:30 FC Netezonen Olmen U17 0-4

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 K. Blauwv. Oevel 14 13 0 1 39 64 12 52 0
2 KFC Heultje A 14 8 1 5 25 29 22 7 0
3 Olmen U17 14 7 2 5 23 48 18 30 0
4 KFC Mol A 14 7 1 6 22 38 29 9 0
5 KVC Houtvenne B 14 6 3 5 21 55 38 17 0
6 KFC De Kempen TL B 14 6 2 6 20 26 31 -5 0
7 FC Netezonen 14 3 1 10 10 15 53 -38 0
8 B.S.K. Retie B 14 1 0 13 3 13 85 -72 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 18-12-2019 10:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-09-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 21:00 B Veld Bezoekers 1 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 18-09-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 21:00 C Veld Thuisploeg 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven