Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-11-2019 14:30 K. Noordstar VV 1ste ploeg 3C
C 17-11-2019 10:00 Olmen U15 A FC Punt-Larum
C 16-11-2019 12:30 Hoogstraten VV Olmen U21 8-0
C 16-11-2019 13:00 KFC Mol A Olmen U17 3-2
C 16-11-2019 13:00 Olmen U15 B KFC Exc. Vorst 0-6
C 16-11-2019 10:00 Olmen U13 A KFC Dessel Sp. C
C 16-11-2019 11:30 Olmen U13 B KFC Ezaart Sp. B
C 16-11-2019 10:00 Olmen U12 VC Moldavo A
C 16-11-2019 11:00 VC Moldavo B Olmen U11 B
C 16-11-2019 11:00 KSK Herentals Olmen U11 A
C 16-11-2019 11:00 White Star Olmen U10 A
C 16-11-2019 09:00 KSK Oosthoven A Olmen U9 B
C 16-11-2019 afgelast K. FC Pulle A Olmen U9 A
C 16-11-2019 10:00 Olmen U8 A FC Netezonen
C 16-11-2019 11:30 Olmen U8 C FC Wezel Sport
C 16-11-2019 11:30 Olmen U8 B VV Laakdal B
C 16-11-2019 10:15 F.C. Arendonk Sport A Olmen U7 A
C 16-11-2019 11:15 FC Netezonen Olmen U7 B
C 16-11-2019 10:30 Olmen U6 VC Moldavo A
C 15-11-2019 19:30 A-Reserven K. Merksplas SK A 6-1
C 10-11-2019 10:45 K. SAV St. Dimpna D Olmen U15 A 0-8
C 09-11-2019 11:30 VC Herentals Olmen U21 4-0
C 09-11-2019 13:00 Olmen U17 B.S.K. Retie B 8-0
C 09-11-2019 afgelast Olmen U15 B KSK Kasterlee B 4-2
C 09-11-2019 10:45 K. SAV St. Dimpna B Olmen U13 A 6-5
C 09-11-2019 11:00 F.C. Arendonk Sport B Olmen U13 B
C 09-11-2019 11:15 KVV Rauw Sp. Olmen U12
C 09-11-2019 09:30 K. HIH Turnhout Olmen U11 B
C 09-11-2019 10:00 Olmen U11 A KFC Mol
C 09-11-2019 afgelast Olmen U10 A KVV Dosko
C 09-11-2019 11:30 Olmen U10 B VC Moldavo B
C 09-11-2019 afgelast Olmen U9 A Lierse Kempenzonen A
C 09-11-2019 11:30 Olmen U9 B Lierse Kempenzonen C
C 09-11-2019 11:00 Verbr. Balen A Olmen U8 C
C 09-11-2019 13:00 K. Berg en Dal VV C Olmen U8 B
C 09-11-2019 10:00 VV Laakdal A Olmen U8 A
C 09-11-2019 13:00 Olmen U7 A B.S.K. Retie A
C 09-11-2019 14:00 Olmen U7 B B.S.K. Retie B
C 09-11-2019 09:30 KVV Rauw Sp. Olmen U6
C 08-11-2019 20:15 1ste ploeg 3C FC Zwaneven 3-1
C 07-11-2019 afgelast KVV OG Vorselaar A A-Reserven
C 03-11-2019 10:00 Olmen U15 A KFC Zammel B 12-2
C 02-11-2019 19:30 F.C. Arendonk Sport 1ste ploeg 3C 1-1
C 02-11-2019 afgelast Olmen U21 FC Wezel Sport
C 02-11-2019 11:00 K. Blauwv. Oevel Olmen U17 1-2
C 02-11-2019 13:30 VC Moldavo A Olmen U15 B 2-7
C 02-11-2019 10:00 Olmen U13 A K.FC Poppel A
C 02-11-2019 11:30 Olmen U13 B B.S.K. Retie B
C 02-11-2019 10:00 Olmen U12 FC Zwaneven A
C 02-11-2019 12:30 K. SAV St. Dimpna B Olmen U11 A
C 02-11-2019 13:00 Verbr. Balen Olmen U11 B
C 02-11-2019 13:00 FC Wezel Sport B Olmen U10 A
C 02-11-2019 11:30 K. Berg en Dal VV B Olmen U10 B
C 02-11-2019 10:00 K. Berg en Dal VV A Olmen U9 B
C 02-11-2019 afgelast K. Bevel FC A Olmen U9 A
C 02-11-2019 11:30 Olmen U8 B VC Moldavo
C 02-11-2019 10:00 Olmen U8 A K. Berg en Dal VV B
C 02-11-2019 11:30 Olmen U8 C K. Berg en Dal VV A
C 02-11-2019 09:15 KSV Oud Turnhout A Olmen U7 A
C 02-11-2019 13:00 KFC Exc. Vorst A Olmen U7 B
C 02-11-2019 10:30 Olmen U6 FC Wezel Sport
C 01-11-2019 19:30 A-Reserven K. SAV St. Dimpna A 2-1
C 27-10-2019 10:00 Olmen U15 A KFC Mol 2-1
C 26-10-2019 19:30 1ste ploeg 3C VC Poederlee 5-2
C 26-10-2019 15:00 KSK Weelde Olmen U21 6-3
C 26-10-2019 15:00 KFC De Kempen TL B Olmen U17 2-1
C 26-10-2019 13:00 Olmen U15 B KFC Beekhoek Sp. A 0-19
C 26-10-2019 afgelast Olmen U13 A KSK Herentals 5-0
C 26-10-2019 12:30 KSK Kasterlee B Olmen U13 B
C 26-10-2019 17:30 Olmen U12 KFC Dessel Sp. D
C 26-10-2019 12:30 KFC Flandria Olmen U11 B
C 26-10-2019 11:30 Olmen U11 A FC Wezel Sport
C 26-10-2019 09:00 FC Zwaneven Olmen U10 A
C 26-10-2019 11:15 KFC Beekhoek Sp. A Olmen U10 B
C 26-10-2019 11:15 White Star A Olmen U9 B
C 26-10-2019 afgelast K. Zandhoven SK A Olmen U9 A
C 26-10-2019 11:00 K. Ramsel FC B Olmen U8 A
C 26-10-2019 11:30 Olmen U8 B KFC Ezaart Sp. B
C 26-10-2019 11:30 Olmen U8 C KFC Ezaart Sp. A
C 26-10-2019 11:30 K. Berg en Dal VV A Olmen U7 A
C 26-10-2019 13:00 K. Berg en Dal VV B Olmen U7 B
C 26-10-2019 10:30 Olmen U6 KFC Ezaart Sp. B
C 25-10-2019 20:00 KFC Nijlen A A-Reserven 1-1
C 20-10-2019 15:00 KFC Flandria 1ste ploeg 3C 2-0
C 20-10-2019 11:15 FC Netezonen Olmen U15 A 5-1
C 19-10-2019 15:00 Olmen U21 KFC Herenthout 0-2
C 19-10-2019 13:00 Olmen U17 FC Netezonen 6-0
C 19-10-2019 09:30 K. Berg en Dal VV Olmen U15 B 5-2
C 19-10-2019 afgelast ASV Geel C Olmen U13 A
C 19-10-2019 11:30 Olmen U13 B KFC De Kempen TL D
C 19-10-2019 10:15 KFC Beekhoek Sp. B Olmen U12
C 19-10-2019 09:30 F.C. Arendonk Sport B Olmen U11 B
C 19-10-2019 10:00 Olmen U10 A KSK Oosthoven C
C 19-10-2019 11:30 Olmen U10 B FC Netezonen
C 19-10-2019 11:30 Olmen U9 B VV Laakdal
C 19-10-2019 11:30 Olmen U9 B VV Laakdal A
C 19-10-2019 afgelast Olmen U9 A K. Blauwv. Oevel A
C 19-10-2019 10:00 Olmen U8 A KFC Linda Olen
C 19-10-2019 14:30 KFC Beekhoek Sp. C Olmen U8 B
C 19-10-2019 09:30 KFC Mol Olmen U8 C
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-11-2019 14:30 K. Noordstar VV 1ste ploeg 3C
C 17-11-2019 10:00 Olmen U15 A FC Punt-Larum
C 16-11-2019 12:30 Hoogstraten VV Olmen U21 8-0
C 16-11-2019 13:00 KFC Mol A Olmen U17 3-2
C 16-11-2019 13:00 Olmen U15 B KFC Exc. Vorst 0-6
C 16-11-2019 10:00 Olmen U13 A KFC Dessel Sp. C
C 16-11-2019 11:30 Olmen U13 B KFC Ezaart Sp. B
C 16-11-2019 10:00 Olmen U12 VC Moldavo A
C 16-11-2019 11:00 VC Moldavo B Olmen U11 B
C 16-11-2019 11:00 KSK Herentals Olmen U11 A
C 16-11-2019 11:00 White Star Olmen U10 A
C 16-11-2019 09:00 KSK Oosthoven A Olmen U9 B
C 16-11-2019 afgelast K. FC Pulle A Olmen U9 A
C 16-11-2019 10:00 Olmen U8 A FC Netezonen
C 16-11-2019 11:30 Olmen U8 C FC Wezel Sport
C 16-11-2019 11:30 Olmen U8 B VV Laakdal B
C 16-11-2019 10:15 F.C. Arendonk Sport A Olmen U7 A
C 16-11-2019 11:15 FC Netezonen Olmen U7 B
C 16-11-2019 10:30 Olmen U6 VC Moldavo A
C 15-11-2019 19:30 A-Reserven K. Merksplas SK A 6-1
C 10-11-2019 10:45 K. SAV St. Dimpna D Olmen U15 A 0-8
C 09-11-2019 11:30 VC Herentals Olmen U21 4-0
C 09-11-2019 13:00 Olmen U17 B.S.K. Retie B 8-0
C 09-11-2019 afgelast Olmen U15 B KSK Kasterlee B 4-2
C 09-11-2019 10:45 K. SAV St. Dimpna B Olmen U13 A 6-5
C 09-11-2019 11:00 F.C. Arendonk Sport B Olmen U13 B
C 09-11-2019 11:15 KVV Rauw Sp. Olmen U12
C 09-11-2019 09:30 K. HIH Turnhout Olmen U11 B
C 09-11-2019 10:00 Olmen U11 A KFC Mol
C 09-11-2019 afgelast Olmen U10 A KVV Dosko
C 09-11-2019 11:30 Olmen U10 B VC Moldavo B
C 09-11-2019 afgelast Olmen U9 A Lierse Kempenzonen A
C 09-11-2019 11:30 Olmen U9 B Lierse Kempenzonen C
C 09-11-2019 11:00 Verbr. Balen A Olmen U8 C
C 09-11-2019 13:00 K. Berg en Dal VV C Olmen U8 B
C 09-11-2019 10:00 VV Laakdal A Olmen U8 A
C 09-11-2019 13:00 Olmen U7 A B.S.K. Retie A
C 09-11-2019 14:00 Olmen U7 B B.S.K. Retie B
C 09-11-2019 09:30 KVV Rauw Sp. Olmen U6
C 08-11-2019 20:15 1ste ploeg 3C FC Zwaneven 3-1
C 07-11-2019 afgelast KVV OG Vorselaar A A-Reserven
C 03-11-2019 10:00 Olmen U15 A KFC Zammel B 12-2
C 02-11-2019 19:30 F.C. Arendonk Sport 1ste ploeg 3C 1-1
C 02-11-2019 afgelast Olmen U21 FC Wezel Sport
C 02-11-2019 11:00 K. Blauwv. Oevel Olmen U17 1-2
C 02-11-2019 13:30 VC Moldavo A Olmen U15 B 2-7
C 02-11-2019 10:00 Olmen U13 A K.FC Poppel A
C 02-11-2019 11:30 Olmen U13 B B.S.K. Retie B
C 02-11-2019 10:00 Olmen U12 FC Zwaneven A
C 02-11-2019 12:30 K. SAV St. Dimpna B Olmen U11 A
C 02-11-2019 13:00 Verbr. Balen Olmen U11 B
C 02-11-2019 13:00 FC Wezel Sport B Olmen U10 A
C 02-11-2019 11:30 K. Berg en Dal VV B Olmen U10 B
C 02-11-2019 10:00 K. Berg en Dal VV A Olmen U9 B
C 02-11-2019 afgelast K. Bevel FC A Olmen U9 A
C 02-11-2019 11:30 Olmen U8 B VC Moldavo
C 02-11-2019 10:00 Olmen U8 A K. Berg en Dal VV B
C 02-11-2019 11:30 Olmen U8 C K. Berg en Dal VV A
C 02-11-2019 09:15 KSV Oud Turnhout A Olmen U7 A
C 02-11-2019 13:00 KFC Exc. Vorst A Olmen U7 B
C 02-11-2019 10:30 Olmen U6 FC Wezel Sport
C 01-11-2019 19:30 A-Reserven K. SAV St. Dimpna A 2-1
C 27-10-2019 10:00 Olmen U15 A KFC Mol 2-1
C 26-10-2019 19:30 1ste ploeg 3C VC Poederlee 5-2
C 26-10-2019 15:00 KSK Weelde Olmen U21 6-3
C 26-10-2019 15:00 KFC De Kempen TL B Olmen U17 2-1
C 26-10-2019 13:00 Olmen U15 B KFC Beekhoek Sp. A 0-19
C 26-10-2019 afgelast Olmen U13 A KSK Herentals 5-0
C 26-10-2019 12:30 KSK Kasterlee B Olmen U13 B
C 26-10-2019 17:30 Olmen U12 KFC Dessel Sp. D
C 26-10-2019 12:30 KFC Flandria Olmen U11 B
C 26-10-2019 11:30 Olmen U11 A FC Wezel Sport
C 26-10-2019 09:00 FC Zwaneven Olmen U10 A
C 26-10-2019 11:15 KFC Beekhoek Sp. A Olmen U10 B
C 26-10-2019 11:15 White Star A Olmen U9 B
C 26-10-2019 afgelast K. Zandhoven SK A Olmen U9 A
C 26-10-2019 11:00 K. Ramsel FC B Olmen U8 A
C 26-10-2019 11:30 Olmen U8 B KFC Ezaart Sp. B
C 26-10-2019 11:30 Olmen U8 C KFC Ezaart Sp. A
C 26-10-2019 11:30 K. Berg en Dal VV A Olmen U7 A
C 26-10-2019 13:00 K. Berg en Dal VV B Olmen U7 B
C 26-10-2019 10:30 Olmen U6 KFC Ezaart Sp. B
C 25-10-2019 20:00 KFC Nijlen A A-Reserven 1-1
C 20-10-2019 15:00 KFC Flandria 1ste ploeg 3C 2-0
C 20-10-2019 11:15 FC Netezonen Olmen U15 A 5-1
C 19-10-2019 15:00 Olmen U21 KFC Herenthout 0-2
C 19-10-2019 13:00 Olmen U17 FC Netezonen 6-0
C 19-10-2019 09:30 K. Berg en Dal VV Olmen U15 B 5-2
C 19-10-2019 afgelast ASV Geel C Olmen U13 A
C 19-10-2019 11:30 Olmen U13 B KFC De Kempen TL D
C 19-10-2019 10:15 KFC Beekhoek Sp. B Olmen U12
C 19-10-2019 09:30 F.C. Arendonk Sport B Olmen U11 B
C 19-10-2019 10:00 Olmen U10 A KSK Oosthoven C
C 19-10-2019 11:30 Olmen U10 B FC Netezonen
C 19-10-2019 11:30 Olmen U9 B VV Laakdal
C 19-10-2019 11:30 Olmen U9 B VV Laakdal A
C 19-10-2019 afgelast Olmen U9 A K. Blauwv. Oevel A
C 19-10-2019 10:00 Olmen U8 A KFC Linda Olen
C 19-10-2019 14:30 KFC Beekhoek Sp. C Olmen U8 B
C 19-10-2019 09:30 KFC Mol Olmen U8 C
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 21-08-2019 19:00 Wezel 1ste ploeg 3C 4-3
B 17-08-2019 18:30 1ste ploeg 3C HIH Turnhout 6-0
B 10-08-2019 19:30 De Kempen B 1ste ploeg 3C 2-1
B 03-08-2019 18:30 1ste ploeg 3C Sint-Dimpna B 1-2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 28-08-2019 18:00 Verbr. Lommel A-Reserven 6-1
V 24-08-2019 18:00 1ste ploeg 3C k. Esk. Leopoldsburg 3-0
V 24-08-2019 15:00 A-Reserven MOL 4-2
V 24-08-2019 15:00 Olmen U21 Eksel
V 20-08-2019 19:00 Herkol 1ste ploeg 3C 1-4
V 13-08-2019 19:30 Lommel kolonie A-Reserven 0-5
V 06-08-2019 19:00 Kattenbos 1ste ploeg 3C 0-1
V 06-08-2019 19:00 Kattenbos A-Reserven 2-3
V 01-08-2019 20:00 Ham United (Terrein TERVANT) 1ste ploeg 3C 1-6
V 30-07-2019 19:30 RH Rosselaar A-Reserven 3-2
V 27-07-2019 19:00 Lutlommel 1ste ploeg 3C 1-6
V 24-07-2019 19:30 WEZEL 1ste ploeg 3C 4-1



Terug naar boven