Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 19-10-2019 afgelast     B.S.K. Retie A - Olmen U6
  • 19-10-2019 afgelast     ASV Geel C - Olmen U13 A
  • 19-10-2019 afgelast     KFC Exc. Vorst B - Olmen U8 B
  • 02-11-2019 afgelast     Olmen U21 - FC Wezel Sport
  • 07-12-2019 afgelast     Olmen U6 - B.S.K. Retie A
  • 14-03-2020 afgelast     FC Wezel Sport - Olmen U21

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 15-09-2019 15:00 KFC Exc. Vorst 1ste ploeg 3C - -
C 15-09-2019 11:00 KFC Zammel B Olmen U15 A - -
C 18-09-2019 18:30 KFC Mol Olmen U7 A - -
C 20-09-2019 20:00 F.C. Arendonk Sport A A-Reserven - -
C 21-09-2019 19:30 1ste ploeg 3C KFC Turnhout B - -
C 21-09-2019 15:00 Olmen U21 KFC Flandria - -
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie B Olmen U17 - -
C 21-09-2019 15:00 KSK Kasterlee B Olmen U15 B - -
C 21-09-2019 10:00 Olmen U13 A K. SAV St. Dimpna B - -
C 21-09-2019 11:30 Olmen U13 B F.C. Arendonk Sport B - -
C 21-09-2019 10:00 Olmen U12 KVV Rauw Sp. - -
C 21-09-2019 09:30 KFC Mol Olmen U11 A - -
C 21-09-2019 11:30 Olmen U11 B K. HIH Turnhout - -
C 21-09-2019 10:00 KVV Dosko Olmen U10 A - -
C 21-09-2019 15:00 VC Moldavo B Olmen U10 B - -
C 21-09-2019 11:00 Lierse Kempenzonen A Olmen U9 A - -
C 21-09-2019 12:30 Lierse Kempenzonen C Olmen U9 B - -
C 21-09-2019 10:00 Olmen U8 A VV Laakdal A - -
C 21-09-2019 17:30 Olmen U8 B K. Berg en Dal VV C - -
C 21-09-2019 11:30 Olmen U8 C Verbr. Balen A - -
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie A Olmen U7 A - -
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie B Olmen U7 B - -
C 21-09-2019 10:30 Olmen U6 KVV Rauw Sp. - -
C 22-09-2019 10:00 Olmen U15 A K. SAV St. Dimpna D - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 15-09-2019 15:00 KFC Exc. Vorst 1ste ploeg 3C - -
C 15-09-2019 11:00 KFC Zammel B Olmen U15 A - -
C 18-09-2019 18:30 KFC Mol Olmen U7 A - -
C 20-09-2019 20:00 F.C. Arendonk Sport A A-Reserven - -
C 21-09-2019 19:30 1ste ploeg 3C KFC Turnhout B - -
C 21-09-2019 15:00 Olmen U21 KFC Flandria - -
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie B Olmen U17 - -
C 21-09-2019 15:00 KSK Kasterlee B Olmen U15 B - -
C 21-09-2019 10:00 Olmen U13 A K. SAV St. Dimpna B - -
C 21-09-2019 11:30 Olmen U13 B F.C. Arendonk Sport B - -
C 21-09-2019 10:00 Olmen U12 KVV Rauw Sp. - -
C 21-09-2019 09:30 KFC Mol Olmen U11 A - -
C 21-09-2019 11:30 Olmen U11 B K. HIH Turnhout - -
C 21-09-2019 10:00 KVV Dosko Olmen U10 A - -
C 21-09-2019 15:00 VC Moldavo B Olmen U10 B - -
C 21-09-2019 11:00 Lierse Kempenzonen A Olmen U9 A - -
C 21-09-2019 12:30 Lierse Kempenzonen C Olmen U9 B - -
C 21-09-2019 10:00 Olmen U8 A VV Laakdal A - -
C 21-09-2019 17:30 Olmen U8 B K. Berg en Dal VV C - -
C 21-09-2019 11:30 Olmen U8 C Verbr. Balen A - -
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie A Olmen U7 A - -
C 21-09-2019 11:00 B.S.K. Retie B Olmen U7 B - -
C 21-09-2019 10:30 Olmen U6 KVV Rauw Sp. - -
C 22-09-2019 10:00 Olmen U15 A K. SAV St. Dimpna D - -

Terug naar boven