Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 17-11-2018 afgelast     K. Vrijh. Herselt A - A-Reserven reeks J
  • 03-01-2019 afgelast     Olmen U15 A - KVC Westerlo D
  • 05-01-2019 afgelast     KFC Lille B - Olmen U15 A
  • 02-02-2019 afgelast     Olmen U21 - FC Netezonen
  • 23-02-2019 afgelast     Olmen U21 - KFC Tongerlo
  • 15-03-2019 afgelast     A-Reserven reeks J - K. Vrijh. Herselt A

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-11-2018 19:30 1ste ploeg 2B K. SAV St. Dimpna A - -
C 24-11-2018 14:30 A-Reserven reeks J Minderhout VV A - -
C 24-11-2018 14:30 KFC Lentezon Beerse B Olmen U21 - -
C 24-11-2018 15:00 K. Merksplas SK B Olmen U17 - -
C 24-11-2018 13:00 Olmen U15 B KFC Mol A - -
C 24-11-2018 10:00 Olmen U13 K. Berg en Dal VV B - -
C 24-11-2018 11:30 Olmen U12 A Wiekevorst Sp. - -
C 24-11-2018 13:00 Olmen U12 B KFC Beekhoek Sp. A - -
C 24-11-2018 09:30 VC Moldavo A Olmen U11 - -
C 24-11-2018 13:00 KFC Ezaart Sp. Olmen U10 A - -
C 24-11-2018 09:30 FC Punt-Larum Olmen U10 B - -
C 24-11-2018 09:30 K. Retie SK C Olmen U9 A - -
C 24-11-2018 11:45 KFC Beekhoek Sp. B Olmen U9 B - -
C 24-11-2018 11:30 Olmen U8 A Lierse Kempenzonen A - -
C 24-11-2018 11:30 Olmen U8 B KFC De Kempen TL C - -
C 24-11-2018 13:30 VV Laakdal B Olmen U7 A - -
C 24-11-2018 10:00 Olmen U7 B Vosselaar VV D - -
C 24-11-2018 15:00 KSK Oosthoven B Olmen U7 C - -
C 24-11-2018 09:30 KFC Mol A Olmen U6 A - -
C 24-11-2018 10:00 KSK Branddonk A Olmen U6 B - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-11-2018 19:30 1ste ploeg 2B K. SAV St. Dimpna A - -
C 24-11-2018 14:30 A-Reserven reeks J Minderhout VV A - -
C 24-11-2018 14:30 KFC Lentezon Beerse B Olmen U21 - -
C 24-11-2018 15:00 K. Merksplas SK B Olmen U17 - -
C 24-11-2018 13:00 Olmen U15 B KFC Mol A - -
C 24-11-2018 10:00 Olmen U13 K. Berg en Dal VV B - -
C 24-11-2018 11:30 Olmen U12 A Wiekevorst Sp. - -
C 24-11-2018 13:00 Olmen U12 B KFC Beekhoek Sp. A - -
C 24-11-2018 09:30 VC Moldavo A Olmen U11 - -
C 24-11-2018 13:00 KFC Ezaart Sp. Olmen U10 A - -
C 24-11-2018 09:30 FC Punt-Larum Olmen U10 B - -
C 24-11-2018 09:30 K. Retie SK C Olmen U9 A - -
C 24-11-2018 11:45 KFC Beekhoek Sp. B Olmen U9 B - -
C 24-11-2018 11:30 Olmen U8 A Lierse Kempenzonen A - -
C 24-11-2018 11:30 Olmen U8 B KFC De Kempen TL C - -
C 24-11-2018 13:30 VV Laakdal B Olmen U7 A - -
C 24-11-2018 10:00 Olmen U7 B Vosselaar VV D - -
C 24-11-2018 15:00 KSK Oosthoven B Olmen U7 C - -
C 24-11-2018 09:30 KFC Mol A Olmen U6 A - -
C 24-11-2018 10:00 KSK Branddonk A Olmen U6 B - -

Terug naar boven